Opinie Dom Bud Invest

Opinie naszych klientów.

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Dom Bud Invest?

Dodaj swoje referencje (Create your own review).

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel
Create your own review
Dom bud invest Warszawa
Average rating:  
 8 reviews
by Grzegorz on Dom bud invest Warszawa

Dziękujemy za pomoc przy adaptacji budynku.

by Jakub on Dom bud invest Warszawa

W 100% polecam usługi Firmy Dombudinvest. Pełen profesjonalizm, dokładność oraz wysoka kultura zespołu fachowców. Wszystko zrobione na wysokim poziomie i w termin.

by Marek D. on Dom bud invest Warszawa

Firma Dombudinvest zrealizowała kompleksowo budowę mojego domu poczynając od wykonania przyłączy mediów i fundamentów, a skończywszy na wykończeniu w standardzie developerskim. Przez cały okres budowy miałem stały i bezpośredni kontakt z Panem Piotrem. Proces budowy domu nie był dla nas, jako inwestorów, męczący ani absorbujący – przyjeżdżaliśmy na budowę, by patrzeć jak rośnie nasz dom. Polecam jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę.

by Andrzej G. on Dom bud invest Warszawa

Wyróżniającą cechą tej firmy jest jak najbardziej. fachowość oraz niezawodność w realizacji projektów budowlanych. Mają na szczególnej uwadze zadowolenie oraz satysfakcję swoich Klientów. Na pewno da się odczuć ze dbają o to, aby wykorzystywać materiały budowlane najwyższej klasy i jakości, przy jednoczesnej minimalizacji strat. Polecam WSZYSTKIM.

by Dominik B. on Dom bud invest Warszawa

Chciałbym polecić współpracę z firmą DomBudInvest. Nasz dom został zbudowany sprawnie i rzetelnie. Budowa trwała bardzo krótko i nie wymagała dużego zaangażowania. Polecam Pana Piotra, mieliśmy stały kontakt od momentu podpisania umowy aż do zakończenia realizacji. Polecam!

by Andrzej B. on Dom bud invest Warszawa

POLECAM. Solidna i fachowa pomoc w trakcie budowy. Bardzo dobry i miły kontakt z inżynierem. Chyba solidnie zbudowane 🙂

by Piotr K. on Dom bud invest Warszawa

W 2017 roku zleciłem firmie Dom Bud Invest wykonanie budynku jednorodzinnego do stanu surowego otwartego z więźbą dachową. Współpraca od początku układała się dobrze. Prace były wykonywane terminowo i zgodnie z umową. Płatności dokonywałem dopiero po wykonaniu i odebraniu danego etapu budowy. Po zakończeniu prac teren budowy został posprzątany, a wszystkie prace odebrane zgodnie z umową. Przez cały okres trwania umowy kontakt z wykonawcą był bez zarzutu. Polecam tego wykonawcę.

by Marcin S. on Dom bud invest Warszawa

Polecam Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budownictwo - Dom bud invest. Budowali dla mnie budynek w stanie surowym. Bardzo dziękuję za współpracę i wspólną realizację. Z przyjemnością wystawiam świetną opinię.