O firmie

Dom Bud Invest to zespół fachowców o ugruntowanej pozycji zawodowej, których połączyła pasja i którzy lubią to, co robią. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, a także wysokie kwalifikacje, dlatego też nie boimy się mówić, że jesteśmy najlepsi w naszej branży.

Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych na działkach inwestorów indywidualnych w Warszawie oraz okolicach. W zależności od wymagań naszych klientów, wznosimy budynki w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz.

Firma rozpoczęła działalność w oparciu o doświadczenia założyciela od lat działającego w branży budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w nadzorowaniu różnego rodzaju inwestycji, sukcesywne podnoszenie wiedzy zawodowej,  zaowocowało zakontraktowaniem nadzoru na ponad  Miliardowej budowie Oczyszczalni „Czajka”.
Jej ukończeni i fakt pełnego profesjonalizmu został nagrodzony nagroda I Stopnia dla w/w Inwestycji.

  1. www.budowaroku.pl/laureaci/2012/nagroda-i-stopnia/25-2012/nagroda-i-stopnia/130-rozbudowa-i-przebudowa-oczyszczalni-sciekow-czajka-w-warszawie.html
  2. http://nadzory-poyel.com/

Tak więc nasze wieloletnie doświadczenie w nadzorze przekłada się na jakość i wynik budowanych dla Państwa domów, jesteśmy w stanie pomóc swoja fachowa wiedza i doświadczeniem na każdym jej etapie . W czasach dużego wyboru firm jest to wartość która da Państwo dodatkowe poczucie bezpieczeństwa przy realizacji waszego Wymarzonego domu.
Naszym celem jest spełnianie Państwa marzeń o własnym domu, którego budowa wcale nie musi oznaczać stresu, nerwów i masy formalności.

Posiadamy stale ubezpieczenie OC od naszej działalności które ubezpiecza naszych zleceniodawców.